Udane życie seksualne daje wiele radości nie ma znaczenie w jakim jesteś wieku, w żadnym wypadku nie jest to wstyd! Ba pozytywnie wpływa na zdrowie, wzmacnia poczucie własnej wartości i atrakcyjności. Spełnienie płciowe poprawia jakość życia, stosunek jest także formą gimnastyki, która poprawia krążenie i przemianę materii.
Zaplanuj wyjazd na weekend, tak aby nikt wam nie przeszkadzał. Stwórz romantyczną atmosferę, lampka czerwonego wina, świeczki. Zaufaj instynktowi natury, tego się nie zapomina! Daj się ponieść chwili, emocjom. Gdy się kochacie nie jest to problem, wręcz wzmocnienie  waszej miłości. W takich przypadkach wszystko dobrze się układa. Jeśli masz dzieci nie przejmuj na pewno są dorosłe, więc zrozumieją. Mają własne sprawy i na pewno nie będą was krytykować.

Zwłaszcza kobiety po 50tce mówią że ich życie erotyczne znacznie się poprawiło. Jest zupełnie bez stresu, wynika to też z braku obawy przed zajściem przed niechcianą ciążą. Nigdy nie jest się za starym na te przyjemności, wystarczy że akceptuje się własne ciało i wizerunek partnera. Partnerzy z dorobkiem lat współżycia ze sobą, widzą się w zdrowiu i w chorobie, dlatego inaczej podchodzą do oceny ciała. To wskazówka też dla osób samotnych, które chciałyby się z kimś związać. Wraz z przemijaniem czasu, trzeba uczyć się na nowo oceniać atrakcyjność ewentualnego kandydata na partnera czy partnerkę. Perfekcyjne podejście do ciała, jego wyglądu czy sprawności, może blokować chęć do podjęcia współżycia.

Udostępnij :)

Comments are closed.