Każdy dorosły człowiek, który ma już za sobą inicjację seksualną, ma własne fantazje i potrzeby, a klasyczny stosunek nie zawsze jest dla niego w pełni satysfakcjonujący. Zdarza się również, że kochające pary mają problem z uzyskaniem zadawalającego pożycia łóżkowego. Odpowiedzią na te problemy, mogą być zabawki erotyczne.

Czasami wystarczy prosty gadżet, by nadać pikanterii sypialnianym spotkaniom. Niezależnie od stażu, ani stopnia zażyłości partnerów, warto sięgnąć po coś, co podniesie temperaturę w trakcie stosunku. Zarówno dla uległych, jak i tych nieco bardziej władczych kobiet, doskonałym gadżetem będą kajdanki. Czyje ręce lub nogi zostaną w nie zakute, zależy tylko i wyłącznie od partnerów. Oczywiście wskazane jest, by tego typu zabawki używane były za zgodą obojga, bo przecież najważniejsza jest przyjemność czerpana przez obie strony łóżkowej zabawy.

Wibrator w związku? Dlaczego nie? Istnieje wiele sposobów na jego wykorzystanie w trakcie gry wstępnej, a także podczas bezpośredniego zbliżenia. W specjalistycznych sklepach dostępnych jest wiele różnych modeli, które pozwalają wybrać taki, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom jego nabywcy.

Decydując się na wprowadzenie nieco „ostrzejszych” zabawek, musimy liczyć się z tym, że mogą one dostarczać więcej bólu niż przyjemności. Pejcz to ciekawy pomysł, pamiętajmy jednak, że należy używać go dość ostrożnie, ponieważ cienkie rzemyki zakończone kulkami w rzeczywistości mogą być przyczyną łóżkowych obrażeń.

Gadżety erotyczne to dobry sposób na urozmaicenie wspólnego życia seksualnego i realizacji własnych fantazji. Nigdy jednak nie należy zapominać, że mają one służyć przede wszystkim dostarczaniu przyjemności, a nie bólu.

Udostępnij :)

Comments are closed.