Kobiety są podobno mistrzyniami w udawaniu orgazmów. Dlaczego kobiety udają orgazm?

Seksualne doznania

Seks jest niezwykle przyjemny. Potrafi dostarczyć nam niesamowitych, dotąd nieznanych doznań i emocji. Spaja związek i uczucie bliskości między dwojgiem ludzi. Intymna relacja jak łączy parę to także okazja do poznania swoich ciał i reakcji na różne bodźce. Najgłębszym doznaniem podczas seksu jest orgazm. Szczytowanie każdy odbiera indywidualnie. Niektórzy twierdzą, że seks bez orgazmu nie jest udany. Innym, zupełnie nie przeszkadza ich brak w prowadzeniu udanego życia seksualnego.

Dlaczego kobiety udają orgazm?

Ponoć kobiety znacznie częściej niż mężczyźni udają orgazm. Dlaczego to robią? Czyżby w seksie chodziło tylko o to, aby dojść na szczyt? Powody mogą być różne i nie zawsze poważne. Kobiety udają seks z powodu zmęczenia. To dość słaba wymówka, ale praktykowana. Gdy panie nie mają siły lub ochoty na długi seks, wolą skończyć szybciej, udając chwile uniesienia. W takiej sytuacji nie odtrącają partnera, co także jest ważnym aspektem. Kolejnym wariantem może okazać się znudzenie. Nie ma nic gorszego niż nuda w łóżku. Te same pozycje i zwyczaje przestają być atrakcyjne. Do tego dochodzi mężczyzna, który za wszelką cenę che osiągnąć najwyższy stan rozkoszy i zadowolić tym samym kobietę, co często kończy się niestety udawanym orgazmem. Panie udają też, gdy mają problemy z osiągnięciem prawdziwego orgazmu, co często jest przyczyną problemów ze zdrowiem. Naukowcy twierdzą, że wiele kobiet osiąga orgazm tylko za sprawą masturbacji a nie stosunku z partnerem. Czasem powodem takie zachowania jest chęć podbudowania mężczyzny. Skoro facet potrafi doprowadzić kobietę do pełnej satysfakcji jest prawdziwym mężczyzną, a męskie ego odgrywa ważną rolę u większości tej płci.orgazm

Kobiety nie chcą zawieść oczekiwań partnera, pragną być postrzegane jako atrakcyjne i sprawne w łóżku. Chcą dowartościować mężczyzn, aby nie stracić związku i bliskiej relacji. Udawanie orgazmu nie jest jednak najlepszą formą na podtrzymanie miłości. Seks powinien cieszyć tak samo oboje partnerów, dlatego warto rozmawiać na temat swoich potrzeb i oczekiwań. Być może dzięki otwartości w bliskich relacjach, kobiety nie będą musiały więcej udawać orgazmu, ciesząc się z przyjemnych chwil spędzonych we dwoje.

Udostępnij :)

Leave A Reply