Zazwyczaj tej formy stosunku najbardziej domagają się panowie, jednak kobiety które miały okazję spróbować seksu analnego, często przyznają, że to całkiem ciekawe i przyjemne doznanie. Zdecydowanie łatwiej decydują się na niego młodsze kobiety, które są bardziej otwarte na eksperymenty seksualne, jednak to nie wiek, a chęci mają tu największe znaczenie.

            Seks analny może dostarczać niezwykle silnych wrażeń i dawać kobiecie zupełnie nowe poczucie spełnienia. Brzmi to może dość dziwnie, jednak w przypadku pań, które mają problem ze szczytowaniem w trakcie klasycznego stosunku, seks analny może stać się prawdziwym źródłem przyjemności prowadzącym do największej rozkoszy. Należy jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Z tego też powodu jest to forma współżycia polecana stałym partnerom seksualnym, gdzie relacja oparta jest na wzajemnym szacunku i uczuciu. O tym, czy kobieta będzie czerpać przyjemność ze zbliżenia analnego w dość dużej mierze zadecyduje jej partner. To właśnie mężczyzna powinien wykazać się cierpliwością i delikatnością podczas pierwszego razu kobiety. Podczas seksu analnego nie należy niczego robić na siłę, a partnerka powinna być odpowiednio rozbudzona, aby doświadczenie to nie było dla niej bolesnym przeżyciem.

            Przed pierwszym stosunkiem analnym warto zastosować dietę oczyszczającą lub lewatywę, zdecydowanie lepiej także nie spożywać ciężkostrawnych potraw, ponieważ w trakcie zbliżenia może dojść do mało przyjemnych dla obojga sytuacji. Z czasem wystarczy zastosować jedynie lekkostrawną dietę przez cały dzień, aby wieczorem móc oddać się zupełnie innej rozkoszy.

Udostępnij :)

Comments are closed.