Wiosna to pora zakochanych, natomiast jesień, to idealny czas dla namiętnych kochanków. To nieprawda, że w październiku nasze hormony, tak jak cała natura, przygotowują się do zimowego snu. Dlaczego akurat jesienią warto zwiększyć aktywność seksualną?
Wzmocnienie organizmu
Seks to nie tylko przyjemność, to także naturalny sposób na wzmocnienie układu odpornościowego. Miłosne igraszki są najlepszym lekarstwem w czasie jesiennego sezonu na przeziębienie i grypę.
Rozgrzewka w łóżku
Poranny seks to doskonały sposób na jesienną pobudkę. Można się rozgrzać i naładować pozytywną energią na cały dzień, nawet, kiedy za oknem wciąż panuje mrok.
Kiedy ciągle pada
Pora deszczowa to świetny powód, by spędzić więcej czasu w łóżku i nadrobić intymne zaległości. Gdy na zewnątrz jest szaro i mokro, seks rozgrzewa i poprawia humor.
Jesienna nadwaga
Jesienią mamy tendencję do przybierania na wadze, a aura nie sprzyja uprawianiu sportu. Seks to świetny sposób na utrzymanie aktywności fizycznej – w czasie zbliżenia spalamy kalorie i poprawiamy przemianę materii.

Naturalne afrodyzjaki
Jesienne dary natury to wspaniałe afrodyzjaki. Szarlotka z cynamonem oraz grzane wino z goździkami to dobry pomysł na zimny, jesienny wieczór przy świecach lub przy kominku. Ciasto osłodzi atmosferę, a wino zaostrzy apetyt na seks. Takich wieczorów chce się więcej i więcej!

Sposób na depresję
Jesień wcale nie musi oznaczać obniżonego nastroju i stanów depresyjnych. Dzięki intymnym zbliżeniom z partnerem w organizmie wytwarza się hormon szczęścia, a smutki odchodzą w zapomnienie.

Gra wstępna
Jesienią gra wstępna smakuje lepiej. Wzajemne rozbieranie się z większej warstwy ubrań pobudza wyobraźnię, a jednocześnie wzmaga pobudzenie seksualne. Miło jest też razem brać gorącą kąpiel po wyjątkowo zimnym lub mokrym dniu.

Męskie hormony
Według naukowców październik to miesiąc, w którym mężczyźni mają o wiele bardziej zwiększony poziom testosteronu w organizmie, a tym samym nieopanowaną ochotę na seks. Warto to odpowiednio wykorzystać!

Chłodne wieczory
Coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory sprawiają, że szukamy wzajemnej bliskości i ciepła. Nie ma przyjemniejszego sposobu na rozgrzanie się i zrelaksowanie, jak wspólne, intymne chwile z ukochanym człowiekiem.

Seks jest fajny
Seks jest po prostu przyjemny. Wyzwala endorfiny, poprawia samopoczucie i polepsza krążenie, wzmaga optymizm i pozwala zacieśniać więzi z partnerem. Warto się kochać jesienią a także każdą inną porą roku!

Udostępnij :)

Comments are closed.